Кошик
6 відгуків

Про нас

   Україна – найбагатша країна на родючі землі. Тому саме в нас на нашій землі повинне вирощуватися найкраще високоврожайне насіння. Команда компанії Аллеса з готовністю до співпраці допоможе підібрати Вам насіння та засоби захисту рослин саме для Вашого поля.

   ТОВ Аллеса працює на аграрному ринку України  з 2013 року. 5 років тому наша команда лише починала завойовувати аграрний ринок України, а головне довіру кожного нашого клієнта. За пройдений час ми знайомились з вирощуванням кожної культури окремо. Відвідали чимало семінарів. Пройшли безліч демо-полів наших виробників, знайомлячись із новинками українських культур та підтверджуючи якість вже перевірених гібридів соняшника, кукурудзи та сортів пшениці.

   Зараз наша компанія являється партнером українських виробників насіння – Юг Агролідер, Аспрія Сидз. Агрокорпорація Степова. Ми не зупиняємось на досягнутому. Нашою метою на сьогодні є забезпечити кожного клієнта, котрий звернувся до нашої компанії, тільки якісною продукцією.

   Найбільший потенціал нашої компанії – це люди. Кваліфіковані спеціалісти завжди готові надати консультацію та організувати доставку

   

 

 

 

 

 

 

 

«Починати нову справу завжди не легко. Потрібно наполегливо працювати з натхненням, поважати та любити свою справу. І в результаті Ви обов’язково почуєте «Дякую за співпрацю» від людини після збору врожаю.»

   З повагою директор ТОВ Аллеса О.М. Хасенко.